IMPLANTS
12-13 листопада 2021 року
Київ

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ
Потужна наукова програма виставки пропонує майстер-класи, семінари та презентації з найактуальніших тем сучасної хірургічної стоматології. Буде дуже цікаво!
майстер-класи
світові бренди
зірковий гість
Головні лікарі провідних стоматологічних клінік країни. Відомі спеціалісти та опініон лідери. Імплантологи та ортопеди, що протезують на імплантатах. На Implants їде вся Україна!
Хедлайнером заходу стане Ін'які Гамборена, видатний клініцист, автор бестселера "Еволюція. Актуальні протоколи заміщення передніх зубів за допомогою імплантатів"
тут будуть усі
Імплантологічні системи, матеріали та обладнання, програмне забезпечення, світові бренди. Концентрація найкращих компаній, що працюють на ринку хірургічної стоматології
Мирон Угрин
Президент Національної Спілки
Стоматологів
"Як організатор "Східноєвропейської Конференції з проблем стоматологічної імплантації" я прекрасно розумію, що сьогодні професійна спільнота потребує концентрованої інформації високого ґатунку. Від Implants Expo я очікую саме цього!"
Маріанна Білик
Президент Асоціації
Імплантологів України
"Вперше в Україні відбудеться спеціалізована виставка, присвячена виключно хірургічній стоматології. Я вважаю, що Implants Expo - це дійсно важливий та цікавий захід, що має привернути увагу усіх професіоналів та стати традиційним"
Мирослав Солонько
Президент Української Академії Пародонтології
"Сучасна хірургічна стоматологія розвивається шаленими темпами. Встигнути за всім неможливо, тому такі спеціалізовані заходи, як Implants Expo, допомагають кожному стоматологу підтримати свій професійний рівень""
ЗАХІД ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ
РЕЄСТРАЦІЯ НА ВИСТАВКУ

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА
Виставка
Досягти гармонійного естетичного результату, що імітує навколишній зубний ряд та стан м'яких тканин - це насправді важка задача, але набагато складніше зробити так, щоб цей результат підтримувався у довгостроковому періоді.
Ця лекція буде присвячена різним хірургічним та ортопедичним критеріям, що є вкрай важливими при лікуванні за допомогою імплантатів, та при використанні в якості підтримуючого об'єму лише процедури аугментації м'яких тканин.
Лекційна програма
Навіть якщо ви не плануєте відвідувати лекції та майстер-класи, зупиніться на хвилинку у Speakers Corner. Це спеціальна зона, де продовж роботи виставки увазі всіх охочих будуть представлені безкоштовні презентації від провідних брендів.
Комфортна атмосфера, безліч колег навколо, можливість подискутувати та задати питання. Цей формат довів свою привабливість та цінність на багатьох виставках світу та ось він з'явився в Україні. Слухайте, навчайтесь, спілкуйтесь!
Експоненти IMPLANTS 2021
12-13 листопада 2021 року

Місце проведення:
ТРК АТМОСФЕРА і готель Ramada Encore Kyiv
Київ, Столичне шосе, 103

Наші контактні дані:
info@yamamoto.com.ua
+38 044 334 3834
+38 044 334 3835
МІСЦЕ ТА ЧАС
Made on
Tilda