1-2 грудня 2023
Київ, Україна
Наймасштабна подія року

конгрес для імплантологів та пародонтологів

Лекційна програма від експертів у двох секціях, що працюють паралельно. Повне занурення у продвинуті пародонтологічні, хірургічні та ортопедичні протоколи. Лекції на найбільш актуальні теми сучасної стоматології
потужна програма
світові бренди
Головні лікарі провідних стоматологічних клінік країни. Відомі спеціалісти та опініон лідери. Пародонтологи, хірурги та імплантологи, ортопеди, що протезують на імплантатах. На Implants їде вся Україна!
тут будуть усі
Системи імплантатів, матеріали та інструменти, обладнання та програмне забезпечення. Концентрація найкращих компаній, що працюють на ринку періо та хірургічної стоматології
Конгрес
Цього року програма конгресу IMPLANTS просто неймовірна!

Одночасно будуть працювати дві секції: Хірургічна та Періо. Нам вдалось зібрати провідних спеціалістів, чиї обґрунтовані підходи та протоколи роботи, досвід та актуальні теми доповідей роблять наукову програму конгресу видатною!

Також на нас очікують прямі ефіри з Бельгії та Португалії з доповідями від світових зірок на супер актуальні теми!
Хірургічна секція
Сучасна імплантологія та хірургічна стоматологія розвиваються шаленими темпами. Кожного дня з'являються нові методики роботи. Цифрові протоколи лікування пропонують небачені можливості та фантастичні результати. Приєднуйся до спільноти прогресивних спеціалістів на конгресі IMPLANTS 2023 та занурюйся у атмосферу професійного свята.
Періо секція
Ви запитували - ми зробили! Вперше на конгресі IMPLANTS буде працювати періо секція. Найкращі українські спеціалісти поділяться своїм багатим досвідом у хірургічних та нехірургічних методиках лікування, нададуть протоколи комунікації та міждисциплінарних підходів, розглянуть складні та цікаві клінічні кейси з точки зору як успішних результатів, так і потенційних ускладнень.
Для отримання балів необхідно зареєструватися на сайті провайдера БПР на подію
Гала-вечір
У наш складний час зустрічі з колегами стають дуже цінними та теплими. Проведіть цей вечір у компанії своїх друзів, провідних спеціалістів України та спікерів конгресу. Насолодіться атмосферою єдності та натхнення!

Під час гала-вечора буде проведено благодійний аукціон на допомогу ЗСУ.

Хедлайнером нашого вечора стане відомий гурт Друга Ріка, який дасть запальний живий концерт!
Реєстрація
Реєстрація наразі завершена.
Слідкуйте за анонсами заходів та датами наступних конгресів на сайті організатора
ЗАХІД ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ
  • Маріанна Білик
    Президент Асоціації Імплантологів України
    "Вже втретє в Україні відбудеться спеціалізована виставка, присвячена хірургічній стоматології. Я вважаю, що Implants - це дійсно важливий захід, що вже став потужною платформою для обміну досвідом"
  • Оксана Потупа
    Президент Української Академії Пародонтології
    "Сучасна стоматологія розвивається шаленими темпами. Встигнути за всім неможливо, тому такі спеціалізовані заходи, як Implants, допомагають кожному стоматологу підтримати свій професійний рівень"
Виставка
Десятки провідних компаній представлять на IMPLANTS свою продукцію. Різноманітні імплантологічні системи, цифрові стоматологічні рішення, обладнання та матеріали - всі новинки будуть на головній хірургічній виставці країни.

Комфортна атмосфера, концентрація провідних спеціалістів, можливість подискутувати та послухати про нові концепції та протоколи. Приїжджайте, спілкуйтесь, навчайтесь!
Платиновий партнер:
Місце та час
1-2 грудня 2023 року

Місце проведення:

Готель Ramada Encore | ТРК АТМОСФЕРА
Київ, Столичне шосе, 103

Реєстрація та додаткова інформація:
+38 044 334 38 34
+38 044 334 38 35
+38 096 510 53 01
+38 063 374 24 77
+38 095 472 08 36

E-mail:
info@yamamoto.com.ua
Made on
Tilda