Лекційний день від провідних українських спікерів. Повне занурення у продвинуті хірургічні та ортопедичні протоколи. Шість лекцій на найбільш актуальні теми сучасної стоматології
українська програма
світові бренди
Головні лікарі провідних стоматологічних клінік країни. Відомі спеціалісти та опініон лідери. Імплантологи та ортопеди, що протезують на імплантатах. На Implants їде вся Україна!
тут будуть усі
Імплантологічні системи, матеріали та обладнання, програмне забезпечення. Концентрація найкращих компаній, що працюють на ринку хірургічної стоматології
 • Мирон Угрин
  Президент Національної Спілки
  Стоматологів
  "Як організатор "Східноєвропейської Конференції з проблем стоматологічної імплантації" я прекрасно розумію, що сьогодні професійна спільнота потребує концентрованої інформації високого ґатунку. Саме це пропонує Implants Expo!"
 • Маріанна Білик
  Президент Асоціації
  Імплантологів України
  "Вже вдруге в Україні відбудеться спеціалізована виставка, присвячена виключно хірургічній стоматології. Я вважаю, що Implants Expo - це дійсно важливий захід, що має привернути увагу всіх професіоналів та стати платформою для обміну досвідом"
 • Оксана Шекера
  Президент Української Академії Пародонтології
  "Сучасна хірургічна стоматологія розвивається шаленими темпами. Встигнути за всім неможливо, тому такі спеціалізовані заходи, як Implants Expo, допомагають кожному стоматологу підтримати свій професійний рівень"
ЗАХІД ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ
ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР ЗАХОДУ
РЕЄСТРАЦІЯ НА IMPLANTS 2022

Десятки провідних компаній представлять на IMPLANTS EXPO свою продукцію. Різноманітні імплантологічні системи, цифрові стоматологічні рішення, обладнання та матеріали - всі новинки будуть на головній хірургічній виставці країни. Важливо - вхід на виставку безплатний! Потрібна тільки попередня реєстрація.

Комфортна атмосфера, безліч колег навколо, концентрація провідних спеціалістів, можливість подискутувати та послухати про нові концепції та протоколи. Формат нішевих виставок довів свою привабливість та цінність по всьому світі. Приїжджайте, спілкуйтесь, навчайтесь!Цього року конференція в рамках IMPLANTS EXPO повністю українська! Нам вдалось зібрати шість провідних спеціалістів, чиї обґрунтовані підходи та протоколи роботи, харизма, відкритість та здатність навчати, роблять наукову програму конференції просто видатною! Лектори у 2022 році - це професіонали топ рівня, відомі в Україні та далеко за її межами.

Формат конференції був адаптований таким чином, щоб зробити її максимально комфортною. Кожна лекція розрахована на 45 академічних хвилин, а між лекціями заплановані перерви по 30 хвилин. Це надасть учасникам можливість обговорити лекції з колегами або відвідати стенди експонентів виставки.

Переглянути повну програму
ЕКСПОНЕНТИ IMPLANTS EXPO 2022
Місце та час
11 листопада 2022 року

Місце проведення:

Готель Ramada Encore | ТРК АТМОСФЕРА
Київ, Столичне шосе, 103

Реєстрація та додаткова інформація:
+38 044 334 38 34
+38 044 334 38 35
+38 096 510 53 01
+38 063 374 24 77
+38 095 472 08 36

E-mail:
info@yamamoto.com.ua
Made on
Tilda